e-podrecznikGiełda podręczników
Szukaj w serwisie
tytuł:
autor:

Wyszukiwanie zaawansowane


Jesteś w Strona główna » Dodawanie ogłoszeń
Aby zamieścić ogłoszenie, wykonaj następujące czynności:
1. Załóż konto ogłoszeniodawcy. Będziesz do tego potrzebował adresu elektronicznego i kilku minut. Zostaniesz poproszony o wybranie sobie loginu i hasła. W tym momencie konto zostanie stworzone, ale będzie nieaktywne. Jednocześnie na Twój adres elektroniczny zostanie wysłany e-mail z linkiem. Kliknięcie na ten link aktywuje konto.
2. Stwórz swoją wizytówkę. Po zalogowaniu się na swoje konto powinieneś wpisać dane na swój temat które będą widoczne przy Twoich ogłoszeniach. Prawdopodobnie będziesz chciał wpisać swoje imię i adres elektroniczny lub telefon. Może to być jednak cokolwiek innego, np. numer GG. Informacje które wpiszesz będą widoczne w naszym serwisie nie jako tekst, tylko jako obrazek (JPEG). Dzięki takiemu rozwiązaniu, informacje na Twój temat będą trudne do zebrania w sposób automatyczny przez kogoś kto chciałby Ci wysyłać SPAM.
3. Dodaj ogłoszenie - BEZPŁATNIE! Logujesz się na swoje konto i w odpowiednie miejsce wpisujesz po prostu treść ogłoszenia.
Po przeprowadzeniu całej tej operacji możesz w każdej chwili zalogować się, obejrzeć swoje ogłoszenia, usunąć niektóre z nich lub zmienić w nich ceny.
Wszelkie prawa zastrzeżone (c) e-podrecznik.pl
Webdesign zadylak.pl