e-podrecznikGiełda podręczników
Szukaj w serwisie
tytuł:
autor:

Wyszukiwanie zaawansowane


Jesteś w Strona główna » O serwisie

Czym jest Internetowa Giełda Podręczników?

e-Podrecznik.pl jest serwisem ogłoszeniowym, w którym ogłoszenia dotyczą kupna i sprzedaży podręczników. Jeśli jesteś studentem, uczniem lub inną osobą zainteresowaną sprzedaniem swoich podręczników z poprzednich lat, lub kupnem książek od starszych kolegów, ten serwis jest dla Ciebie. Wystawianie ogłoszeń jest bezpłatne. Każde ogłoszenie może pozostać w serwisie nawet pół roku, a w każdym momencie możesz zmienić cenę jaką żądasz za swój podręcznik (ogłoszenie sprzedaży) lub jaką sam gotów jesteś zapłacić za podręcznik którego szukasz (ogłoszenie kupna). Po tym, jak sprzedasz podręcznik łatwo usuniesz nieaktualne ogłoszenie.

Ile to kosztuje?

Wystawienie ogłoszenia w Internetowej Giełdzie Podręczników jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz żadnych prowizji od kupna czy sprzedaży. To Ty decydujesz ile książka którą sprzedajesz będzie kosztować. Nasz serwis sprawi jedynie, że Twoje ogłoszenie będzie łatwe do wyszukania ze względu na kilka kategorii opisuących podręcznik: autor, tytuł, dziedzina, słowa kluczowe czy cena.

Sprzedaż i kupno - jak to się odbywa?

Przy każdym ogłoszeniu widnieje wiztywóka osoby która je wystawiła. Umożliwia ona skontaktowanie się bezpośrednio z nią i ustalenie w jaki sposób zostanie przekazany podręcznik. Serwis nie narzuca żadnych ograniczeń w tej sprawie.

Jak znaleźć podręcznik?

Jeśli interesuje Cię konkretny podręcznik wpisz jego tytuł lub autora w zakładce wyszukiwanie ogłoszeń. Jeśli jednak interesuje Cię pewna dziedzina lub chcesz bardziej sprecyzować swoje preferencje, posłuż się wyszukiwaniem zaawansowanym, gdzie możesz określić też słowa kluczowe, stan kiążki itp. W obu metodach możesz podać też miejscowość jeśli chcesz zawęzić wyniki wyszukiwań tylko do rynku lokalnego. Weź jednak pod uwagę, że wiele osób gotów jest sprzedać podręcznik również wysyłając go pocztą. Może mieć to szczególne znaczenie w przypadku podręczników mało popularnych.

Jak umieścić ogłoszenie?

Po pierwsze: musisz stworzyć i aktywować konto ogłoszeniodawcy. Umożliwia Ci ono dostęp do wszystkich Twoich ogłoszeń (nie ma limitu ich liczby), modyfikowanie ich oraz kasowanie. Aby założyć konto, potrzebujesz jedynie adresu elektronicznego. Po drugie: musisz wypełnić prosty formularz ogłoszeniowy: im więcej danych podasz na temat podręcznika, tym łatwiej zostanie on wyszukany przez innych Internautów.

Ochrona danych osobowych

Do konta przypisane są namiary na Ciebie, widoczne przy Twoich ogłoszeniach. Mogą to być dowolne informacje na Twój temat (telefon, e-mail, numer GG, itp.). W celu ochrony Twoich danych przed robotami zbierającymi dane osobowe będą one widoczne jedynie jako obrazek (plik jpg), a to zabezpieczy Cię przed dodatkowym spamem.

Kontakt i Twoje uwagi

Gorąco zachęcamy do przesyłania nam wszelkich uwag dotyczących serwisu: zarówno jego obecnego działania, jak i tego co chciałbyś tu zobaczyć w przyszłości. Czekamy pod adresem: redakcja@e-podrecznik.pl. Wszystkich którym podoba się idea odbywającej się dzięki Internetowi wymiany podręczników zachęcamy do umieszczania na swoich stronach naszych bannerów.

Współpraca z nami

Jesteśmy zainteresowani wszelkimi formami współpracy z innymi serwisami internetowymi. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie na wyżej podany adres. Aby zobaczyć z kim współpracujemy obecnie kliknij tutaj.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) e-podrecznik.pl
Webdesign zadylak.pl